13 Ekim 2009

Milliyet Gazetesi'nden 10 Cilt Büyük Osmanlı Tarihi Kampanyası

Milliyet Gazetesi yarın itibariyle müthiş bir kampanyaya başlıyor. Ünlü tarihçi Joseph von Hammer'ın -Avusturyalı tarihçi, diplomat ve Doğu bilimleri uzmanı- 10 ciltlik "Büyük Osmanlı Tarihi" eseri 59 kupona verilecek. İlk kupon yarından itibaren başlıyor. Her tarihseverin mutlaka kütüphanesinde yer alması gereken bir eserdir. İlgili arkadaşlara duyurumuzdur.

23 yorum:

 1. neden bukadar geç dağıtılıyor promosyonlar bunu öğrenmek istiyorum.

  YanıtlaSil
 2. Kampanyaya sonradan katılanlar için henüz kuponlar bitmedi. 4-5 tane daha vardı. Haftaya dağıtım başlar.

  YanıtlaSil
 3. merhaba,
  yaysattan mı sizden mi kaynaklı bilmiyorum ama osmanlı tarihi kuponları biteli 2 hafta oldu hala diyarbakır yaysat bayisinde dağıtım yok.üstelik bilgi de yok.iyi bir iş tamamlanırsa anlaşılır.yaptığınız işin tamamlandığından emin olun lütfen.

  YanıtlaSil
 4. Güzel kardeşim Milliyet'ten bize ne? Bu blogun hiçbir kurumla alakası yokki! Ne zaman dağıtım başlar onu damı biz yazıcaz? Hergün gazeteyi almak zorundasın, ya da yaysatı arayıp öğrenmek zorundasın. Başka türlü öğrenemezsin. Ben mesela, diğer promosyondan da yararlandığım için hergün gazeteyi alıyorum.

  YanıtlaSil
 5. hergün alıyorsan ne zaman dağıtım tarihi verilirse bizede haber verirseniz seviniriz.

  YanıtlaSil
 6. milliyet.com da anons ediliyor

  YanıtlaSil
 7. http://kampanya.milliyet.com.tr/milliyet/cce.asp

  Buradan, öğrenebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. yha biz topladık ne zaman dağıtılacak

  YanıtlaSil
 9. Daha önce yazmıştım ama hala inatla blogu milliyetin blogu zannedenler var. Arkadaşlar şu link vasıtasıyla dağıtım varmı yokmu öğrenebilirsiniz:

  http://kampanya.milliyet.com.tr/milliyet/cce.asp

  YanıtlaSil
 10. kardeşim eskisini birirktirdik daha alamadıkki yenisinin reklemını yapıyorlar.çok ciddiyetsiz bir gazete birdaha güvenipte almam

  YanıtlaSil
 11. bazı illerde dağıtımı ayın 8 de başladı arkadaşlar

  YanıtlaSil
 12. arkadaslar ben sözde osmanlı tarihini aldım amma 5 para etmez saman kağıdı bile daha kaliteli yazıklar olsun milliyet gazetesine hakkımı helal etmiyorummm çok ayıp....

  YanıtlaSil
 13. önemli olan saman kağıt olması değil bilgide yanlışlık yoksa yeter arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 14. ne zaman daigitimina baslayacak bunlar ya bu gazeteye guvenmiyordum zaten stardan almistim bi ara bi hafta sonra dagittilar helal olsun valla...

  YanıtlaSil
 15. hakkaten ya ne zaman daıtacaklar sinir oldum iki ay boyunca aldık ama adamlar vermeyek mi ne? eğer wermezlerse mahkemeye tazminat davası açacam.

  YanıtlaSil
 16. arkadaşlar ben kuponu tamamladım. Ben internetten bayi kodu girerek abone olmuştum. Numara verilmişti. O numarayı kaybettim. Acaba yay-satta sorun çıkar mı?

  YanıtlaSil
 17. Sanmıyorum. Ben istanbul 4.levente kayıt yaptırmıştım ama yarın taksimden almayı deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 18. harbiden hala bekliyorum ne zaman dağıtılacak bunlar yaysat bayisinin önüne yatak atacam en son çadır kuracam toplaken iyi vermeye gelince yok bundan sonra dağıtım taRİHİ BELLİ OLMAYAN KAMPANYALARA KATILMAYACAĞIM BUNA Bİ TEPKİ GÖSTERELİM ARKADAŞLAR.. YAYSAT BAYİLERİNE DE BİŞİ SORULMUYO ADAMLAR DÖVECEKLER NERDEYSE SORUNCA..

  YanıtlaSil
 19. Arkadaşlar burada dağıtım başladı deniyor? Ben de yarın gidip bayiye soracağım.

  http://www.akcagazete.com/Promosyon.aspx

  YanıtlaSil
 20. Arkadaşlar dağıtım yarın (8 Şubat 2010'da) bitiyor. Artık alamayanlar, 2.kampanyanın yada diğer kampanyaların dağıtımından yararlanabiliyor sanırım.

  Ciltler hakkında konuşmak gerekirse, tıpkı vatan gazetesinin kampanyası gibi, normal bir kitap gibi. Ayrıca yazılar birkaç sene sonra silinecekmiş gibi duruyor. Çok kalitesiz olmuş. İnsan daha güzel ve en önemlisi de ciltli bir ansiklopedi seti yapabilirdi. Yazık oldu. Yine de arşivlerimiz için son derece önemli bir eser.

  YanıtlaSil
 21. Merhaba..
  Ben 59 kuponu biriktirdim fakat kayıt olmadım daha doğrusu olamadım.
  Ama bana kuponu biriktirmemi söylediler ve bende biriktirdim alabilirim değil mi.?

  YanıtlaSil
 22. bu kampanyayı bir daha ne zaman yaparlar

  YanıtlaSil

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.