16 Temmuz 2014

Çelimli Çalım'ın ilk sayısının dağıtımı yapıldı


“Çelimli Çalım yazılarıyla dertlenen veyahut ferah­lık bulan bizim takımda; kendine çalım atıldığını hisseden ise karşı takımda olduğunu zımnen kabul etmiş sayılır. Ama bu bir futbol maçı değildir. Bizim takımda satılık veya kiralık mefhumu yok. İstiklâl Marşı Derneği mecraında söylenen ve söylenecek her söz hem zaviye itibariyle hem de muhteva iti­bariyle başka mecralarda söylenemeyeceği için var.”

İstiklâl Marşı Derneği’nin ilk mecmuası “Çelimli Çalım” neşredilmeye başlandı. Mecmuada dernek üyelerinin yazıları ve Genel Başkan İsmet Özel'in "YÜK" adlı konuşmaları yer alıyor. Her ayın ilk haftası dağıtımına başlanacak “Çelimli Çalım”ın ilk sayısı bu Cuma günü (11.07.2014) çıktı.

Dergiyi dernek şubelerinden, TİYO Yayıncılık'tan ve kitapçılardan temin edebilirsiniz. Temin ile ilgili celimlicalim@gmail.com adresinden irtibat kurabilirsiniz.

Dağıtılan yerleri ve gelişmeleri öğrenmek için:
Facebook - Twitter 

İnternet üzerinden satın almak için:
Kitapyurdu - Hepsiburada - Idefix - D&R

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.