18 Haziran 2015

Teknolojik travmaŞimdi metro diye bir şey var. Böyle insanoğlu yerin altından tünel kazıyor içine tren koyuyor ve insanlar bir yerden başka bir yere gidiyor. Sonra uçak diye bir şey var. Biz insan olarak 70 kilo uçamazken tonluk metal parçasının içine insanlar binişiyor ve bir yerden başka bir yere uçuyor. Sonra telefon laptop gibi şeyler var. Böyle bir insanın elinde bir şey var, diğer insanın elinde de bir şey var, birbirlerini görüyorlar. Teknoloji ne kadar gelişmiş aklım almıyor artık.

Fakat son zamanlarda hiç über bir şey yapılmıyor. Yok çift çekirdek yok wirofon falan filan, tırt şeyler icat ediyorlar. Ne bileyim insanlığın en büyük projesi olan ışınlanmak olsun hiç böyle devrim niteliğinde bir şey icat edilmiyor ya da yapılmıyor. Ey mühendisler, bilim adamları, filozoflar ve bilimum insanlığa katkıda bulunan bireyler! Seviyeli Paylaşımlar olarak sizden şaşırtıcı bir şey yapmanızı istiyoruz.

Seviyeli Paylaşımlar
Blog - Facebook

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.