23 Temmuz 2015

İsmet Özel: "Türkiye'nin başına gelecek şey Türkiye Cumhuriyeti'nin haritadan silinmesi tehlikesidir."İsmet Özel 24 Kasım 2012'de söyledi bunları. Elbette mainstream media'da değil Erzurum Kardelen TV'de. Bu kadar gerçeğin dile getirilmesine izin vermezler çünkü.

"Sık sık şu lafı ediyorlar: Şehitler ölmez, vatan bölünmez. Türkiye'nin başındaki bela vatanın bölünmesi belası değildir. Türkiye'nin başına gelecek şey Türkiye Cumhuriyeti'nin haritadan silinmesi tehlikesidir. "Vatan bölünmez!" meselesini söylerken insanlar Kürtlerin Türkiye'den toprak koparacakları gibi bir fanteziye prim veriyorlar. Hâlbuki insanlar nasıl bir dünyada yaşadıklarını hiçbir zaman fark etmeksizin bu laflara meylediyorlar. Eğer Türkiye bir şekilde siyasi birliğini kaybedecekse Türkiye'den kopacak parça doğudan değil batıdan olacaktır. İlk planda Türk-Yunan Konfederasyonu şeklinde bir numara sergileyecekler. İnşallah böyle olmaz ama planlar bu istikamettedir."

Programın tamamını izlemek için:
www.istiklalmarsidernegi.org.tr/Video.aspx?VID=57

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.