28 Temmuz 2015

Şehit eşi: "Milleti oyalıyorsunuz çözüm süreci diye."İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Diyarbakır-Bingöl karayolunda askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce döşediği mayını uzaktan kumanda ile patlatması sonucu şehit olan Yozgatlı Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak'ın ailesine taziye ziyaretine gitti, şehit eşinden haklı bir azar işitti.
"Nasıl bir çözüm süreci, nasıl nasıl nasıl? Milleti oyalıyorsunuz çözüm süreci diye! Burada millet yeyip içip keyfine bakıyor doğuda siz biliyor musunuz neler oluyor? Benim kocam beş gündür eve gelmiyor, çocuklarının yüzünü görmüyor. Çözüm süreci çözüm süreci diye oyaladınız, oyaladınız. Milletin canını yaktınız. Olan oldu ondan sonra milletin canı ciğeri yanıyor, herkes iki gün sonra keyfine bakıyor, herkes istediğini yapıyor. Kanı yerde kalmasın benim kocamın."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.