03 Temmuz 2015

Türkiye'de Başbağlar Katliamı'nı bilenler yüzde onu geçmez


Neden Başbağlar’dayız? Çünkü burada bir şey bahane edilerek bir katliam yapıldı ve herhalde birilerine bir işaret çakıldı. Sivas’ta bir şey başlatıldı; o bahane edilerek burada bütün dünya Müslümanlarının gözünü korkutacak bir katliam yapıldı. Türkiye’de 75 milyon insan yaşadığı söyleniyor. Bu insanların yüzde doksanı değilse bile yüzde yetmişi Sivas’ta bir otel yakıldığı haberine muttalidir. Fakat -tabii kalbimden geçeni söyleyeyim ki- Başbağlar’da katliam yapıldığını bilen insan sayısı Türkiye’de yüzde onu geçmez.


Bugün Başbağlar’a gelişimiz semboliktir: Bu memleketin sahiplerini devre dışı bırakanın canını yakmaya hazırız. Bu memleketin sahiplerinin canını yakanın canını yakmaya hazır olduğumuzu ilan ediyoruz. Eğer bu köyde katliam olduysa o katliamı yapanların misliyle katliama uğraması fikrini savunuyoruz; barışı değil. Türkiye’de Türk olmadığı halde hak sahibi olduğunu iddia edenlerin tasfiye edilmesini savunuyoruz. Türkiye’de sadece Türkler hak sahibidir. Türk olmayanların Türkiye’de hiçbir hakkı yoktur. Çünkü Türkiye diye bir devlet ve ülke Türklerin canlarından vazgeçmeleriyle olmuş bir şeydir.

İsmet Özel
29 Eylül 2012, Başbağlar

Kaynak: İstiklâl Marşı Derneği

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.