09 Ekim 2015

İsmet Özel: "Boğaz köprüleri küfür düzenini azgınlaştırdı."İstanbul Boğazı üzerine yapılan köprüler, yok efendim Marmaray, şimdi Boğaz’da yapılan alt geçit… Üç katlı alt geçit yapacaklarım ve üç imparatorluğu işaret ediyormuş… Gâvurluklarını hiç saklamıyorlar. Bu üç imparatorluk, İslam imparatorluğu değil! Bu nedir? Bunu anlamamız lazım. Bu Türkiye’nin haritadan silinmesi için bünyevî müdâhaledir. Şu anda İstanbul Boğazı üzerinde iki köprü var. Bu iki köprü Türkiye'ye fayda mı sağladı, zarar mı sağladı? Aklını bu konuda yoran var mı? Yok. Bu iki köprü dolayısıyla tamamen küfür düzeni azgınlığa uğradı. Yerleşim, İstanbul'a göç, dünya kadar... Müslüman olmayan bir mantığın sıralayacağı dünya kadar mazarrat söyleyebilirim. Fakat asıl önemlisi bu köprülerin kontrolü üzerinden Türkiye'nin kontrolüdür. Yani sen Boğaz köprüsü üzerinden geçen tırların ne taşıdığını biliyor musun? Hangi irtibatlara meydan verdiğini biliyor musun? Bilmiyorsun. Bilmediğin için senin nerelerden sıkıştırılacağın, hangi tehditlere maruz kalacağından haberin yok. O tehditlerle yüz yüze kaldığın zaman boyun eğmekle uğraşabilirsin ancak.

İstiklâl Marşı Derneği Genel Başkanı Şair İsmet Özel "Bir Türk Dünyaya Bedeldir" adı altında, 4 Temmuz 2015 Cumartesi günü Konya’da bir konuşma yaptı. Dinlediğiniz video o konuşmadan alınmıştır.

Konuşmanın tamamını izlemek için:
https://www.youtube.com/watch?v=WF1JyNa--tk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuyucu Şartları

Blogda yayınlanmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kitaplardan alınan yazılarda kaynak, tarih ve yazar bilgisi belirtilmiştir. Bu konuda blog ve blog yazarları hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.